مدیرعامل

 
 
 
 
نام و نام خانوادگی :        

پست سازمانی : مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

 

سخن مدیر عامل :

گردشگری به عنوان یک صنعت پویا در جهان ،  همواره سطح کمی و کیفی خدمات را بر اساس نیاز و خواست گردشگران بروزرسانی و عرضه می کند . بی تردید ارائه خدمات نوین و کارآمد به گردشگران نیازمند توسعه و اجرای زیرساخت های گردشگری بر اساس طرح های پژوهشی و مطالعاتی روز دنیا است . شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی بر اساس همین نیاز در صنعت گردشگری کشور شکل گرفته است .

در صنعت گردشگری بخشهای دولتی و خصوصی مکمل یکدیگر هستند و عدم وجود یکی از آنها باعث بروز ناکارآمدی دیگری می شود لذا باید بخش دولتی و بخش خصوصی هریک در جایگاه خود قرار بگیرند تا شاهد رشد و شکوفایی صنعت سبز و پایدار گردشگری باشیم برنامه ریزی بلندمدت میان مدت و کوتاه مدت مبتنی برنامه ریزی استراتژیک می تواند زمینه های لازم جهت توسعه و گسترش این صنعت و توسعه زیرساختهای گردشگری را در پیش داشته باشد و یکی از بهترین فرصت هایی که برای اتفاق و همگرایی و قرابت بخش های خصوصی و دولتی در حوزه گردشگری ایجاد و تاسیس شده اند، شرکت مادر تخصصی توسعه گردشگری و ایرانگردی است که می تواند به مثابه ی یک کاتالیزور فعال و پویا در همگرایی و همراهی این دوبخش راهبری و مدیریت را بر عهده بگیرد و به نقش تاریخی خود جامه عمل بپوشاند. در کشور عزیز ما ایران ظرفیت های عظیمی در حوزه جاذبه های فرهنگی ، تاریخی و طبیعی وجود دارد که در دولت تدبیر امید به منظور تحقق یک صنعت گردشگری پایدار  بیش از هز زمان دیگری  مورد توجه قرار گرفت.

با تمام وجود بر این اعتقاد هستم که این شرکت که با حسن نیت و اعتماد معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری جناب آقای دکتر مونسان به اینجانب امانت سپرده شد، تا با بهره گیری از توان و دانش متخصصان و پیشکسوتان بخش خصوصی و دولتی و همچنین مشاوره اساتید دانشگاهی گام های بزرگ و سازنده ای در توسعه و تکمیل زیرساخت های صنعت گردشگری کشور برداشته شود و به عنوان یک بازوی توانمند در کنار ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور کار مشاوره و اجرای پروژه های گردشگری را بر اساس وظایف ذاتی و قانونی انجام دهد.

 

تلفن : 6-88777735ارتباط با ما
  • 02188678946-9

  • تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر،  خیابان

    نظامی گنجوی، خیابان پیوند، کوچه پله هفتم،

    پلاک 10 کد پستی : 1434853461

  • info@ir-tdc.ir

آمار بازدید

افراد آنلاین : 1 نفر


بازدید امروز : 124 نفر


بازدید دیروز : 464 نفر


بازدید کل : 369341 نفر